Auto Team - serwis opon

Auto Laweta - serwis opon

Serwis opon

Na właściwości jezdne samochodu ogromny wpływ mają dobrze dobrane opony oraz wyważone felgi. Różne typy samochodów mają również różne typy opon. Auta sportowe mają szerokie opony, auta terenowe wysokie. Auta miejskie przeważnie posiadają wąskie i małe opony.

Do każdego auta należy wybrać dopasowany zestaw opon. Powinien być również dopasowany do pory roku. Opony na lato są twarde i przystosowane do wysokich temperatur. Opony te sprawdzają się przy wysokich temperaturach, jednak w zimę słabo odprowadzają nadmiar śniegu, błota i wody.

Opony zimowe natomiast są zbudowane w ten sposób, że lepiej trzymają się na śliskiej nawierzchni. Głębokie żłobienia służą do zbierania i odprowadzania śniegu. Zaleca się wymianę opon na zimowe już na początku listopada. Nie warto czekać z tą czynnością do pierwszego śniegu,ponieważ nasze auto może utknąć na drodze i już nie ruszyć.
Jako auto serwis zajmujemy się sprzedażą opon, ich serwisem, wymianą oraz wyważaniem felg. Działamy na renomowanych maszynach marki Evert.

Wulkanizacja i serwis opon w Szczecinie

Zobacz również

Szybki kontakt

+48 506 361 367
+48 537 537 547
+48 91 311 03 08