Promocja:  ZGARNIJ RABAT NA SERWIS KLIMATYZACJI

szczegóły: Promocja dotyczy akcji rabatowej na Facebooku, chcąc zwiększyć zasięg naszych postów zachęcamy naszych klientów do polubienia naszego profilu i udostępnienia go znajomym, w zamian oferujemy rabat 10 % na serwis klimatyzacji. Drogi kierowco warto dbać o klimatyzację by jazda była przyjemnością w nadchodzące upalne dni. Czekamy na lajki:)

Promocja: PRZEGLĄD WIOSENNY

szczegóły: Dokonujemy kontroli elementów wpływających na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Przegląd polega na sprawdzeniu najważniejszych 25 punktów w Państwa aucie za cenę 49 zł. Na podstawie przeglądu, nasi serwisanci dokonają dla Państwa bezpłatnej wyceny ewentualnej naprawy.

Promocja: UKŁAD HAMULCOWY

szczegóły: tylko w marcu specjalna promocja na naprawę zawieszenia.
Każda naprawa objęta jest 15% rabatem na usługę oraz część.

Promocja: ZBIEŻNOŚĆ

szczegóły: Zawsze warto sprawdzić ustawienie kół po okresie zimowym.
Proponujemy naszym klientom kontrolę geometrii kół w cenie 15 zł ,
oraz ewentualną regulację zbieżności w cenie 80 zł.

Promocja: KLIMATYZACJA

szczegóły: Już niedługo nadejdą upalne dni, palące słońce i nagrzane wnętrza samochodów. Wspominając poprzedni sezon letni nie czekaj – zrób pełen serwis klimatyzacji do końca kwietnia 2019, a otrzymasz pełne ozonowanie układu wentylacyjnego gratis. Skorzystaj i oszczędź 50 zł.

Promocja: 5 l. płyn gratis

szczegóły: Nasza stacja Kontroli Pojazdów wykonuje przeglądy do 21 godziny, by nasi klienci bez problemu mogli znaleźć czas na badanie techniczne. Od marca do każdego przeglądu w prezencie pięć litrów płynu do spryskiwaczy gratis.

Promocje